Iekštelpās LED ekrāni
Mediju ekrāns – tā ir spilgta biznesa koncepcija

Plānojiet jaunu risinājumu veikala noformēšanai?

Mēs piedāvājam jaunāko risinājumus tirdzniecības centru, veikala un vitrīnu interjera noformēšanai.


Mūsu tehnoloģija ļauj izgatavot LED video displejus jebkurā  izmērā gan platumā, gan augstumā. 
Ekrānu var pārvaldīt attālināti - caur internetu vai Cloud.  
Multiscreening - Iespējams savienot vairākus ekrānus attālinātai sinhronai pārvaldīšanai no datora vai mobilās iekārtas.


Lielformāta profesionālie LED ekrani veikala vitrīnu un interjera noformēšanai, no 120'' collas.  Augsta izšķirtspēja, pikseļu solis no 1.1 mm līdz 4mm

Super spilgti, darbojas 24/7 režīma, attālinātā vadība, Cloud, Multiscreening.                                                                                             (Tirdzniecības centrs  Riga Plaza, XS Rotaļlietas veikals, LED Ekrāns ar dioganāli 124'' Collas, 272x160cm)


                                                                                                                     

Caurspīdīgi video ekrāni skatlogu, vitrīnu un  fasāžu  noformēšanai.

Caurspīdīgie un vieglie -tikai 4kg/m2                                              Plānie un elegantie iekšā un ārā                                                        Gaismas caurlaidība ir no 40 līdz 80 %                                            Spilgtums 1200-6000nits

Piesaistat klientus ar unikālo iespēju palīdzību apskatīt reklāmu uz liela un ērta ekrāna.

Sasniedzat maksimāli reālistisku un vizuālu prezentāciju.

Ik brīdi informējiet klientus par jauniem piedāvājumiem un akcijām.

Uzsākat jaunu reklāmas kampaņu visā jūsu veikalu tīklā tikai dažu minūšu laikā.

Viena no vizuālās reklāmas pasaules tendencēm ir mediju ekrāns. Mediju ekrāns – tā ir spilgta biznesa koncepcija, kas ļauj pasniegt patērētājam pareizu informāciju par reklāmu jaunā un pārsteidzošā veidā.

Šis reklāmas veids ir efektīvāks par parasto reklāmu, jo tas ietver maksimāli iespējamo uztveres orgānu skaitu, kas šajā gadījumā ir svarīgi.

Mēs garantējam Jums labāko kvalitāti un zemāko cenu

Pieprasīt cenu piedāvājumu

Salīdzināsim LED gaismas diožu video displeju LEDdispleji.lv ar parastiem LED LCD televizoriem, kurus izmanto tirdzniecības tīklos:

LED gaismas diožu displeji Parastie LED LCD televizori
Attēla spilgtums
Interjera 500-800 CD/
Ārējie 4500-6500 CD/
Interjera~ 350-700 CD/
Ārējie 900-2500 CD/
Attēla reālistiskums 100% matēts displejs sniedz reālistisku attēlu, tas tiek uztverts daudz apjomīgāk un emocionālāk. Attēla avots un skatītājs ir atdalīti ar stiklu, uz kura trāpa gaismas mirdzums, tāpēc informācijas uztvere pasliktinās.
Attēla kvalitāte zem tiešiem saules stariem Attēls nepaliek sliktāks, jo tam nepiemīt stikla virsma un ir augsta spilgtuma gaismas diodi. Spilgtums vairāk kā: Interjera 500-800 CD/m², Ārējie 4500-6500 CD/ Attēls pasliktinās stikla pārklājuma iedarbības dēļ. Maksimālais spilgtums ir: Interjera~ 350-700 CD/m², Ārējie 900-2500 CD/
Dizaineru realizācijas risinājums Ir iespējams ražot jebkura izmēra displejus un realizēt jebkādus dizaina risinājumus, piemēram: kolonnas, arkas, stūri, izliektas vai noapaļotas rādiusu formas, grīdas, griesti un mēbeļu elementi. Nav elastīgas tehnoloģijas, lai realizētu nepieciešamo ekrāna izmēru. Ekrāns veidojas no pamata ekrāna attiecībām, kas bieži vien neatbilst projekta izmēriem, piemēram, izmēru paneļi: ~ 55 " Collas
Displeju pārveidošanas un izmēru iespējas Pēc nepieciešamības displeja konstrukciju var pārveidot , tādējādi mainot jūsu interjera dizainu un paša displeja izmēru. Nav iespējams.
Apkopes iespējas Pateicoties moduļu montāžas tehnoloģijai, jūs varat viegli un ātri nomainīt bojāto displeja segmentu. Sadegušie pikseļi, no sitiena saplaisājušais stikls, melnās līnijas pa visu ekrānu vai citi defekti, remontam praktiski nav pakļauti.
Kalpošanas laiks ≥ 10 gadi ≥ 5 gadi
Elektroenerģijas patēriņš ~ 0,45 kW/h/ ~ 0,60 kW/h/
Apkope Gaismas diožu displeji tiek apkopti tieši objektā bez nepieciešamības demontēt vai transportēt uz servisa centru. LED LCD televizorus apkopei nepieciešams demontēt, remonts ir laikietilpīgs un tiek veikts servisa centrā.
Skatīšanās leņķis H/V: 170°/ 170° H/V: 150°/ 150°
Darba temperatūras diapazons -45℃~ +50℃ 0℃~ +40℃
Atjaunošanas ātrums ≥ 100 kHz 30 ~ 81 kHz
Krāsu daudzums 16 M 16 M

 Kādas ir priekšrocības video displeju reklāmas izmantošanā un kāpēc tie ir tik populāri?

 • Dinamiska video reklāma piesaista klientu uzmanību par 400% vairāk nekā statiskās gaismas baneri un plakāti.
 • Jaunās reklāmas kampaņas uzsākšana visā jūsu veikalu tīklā prasīs tikai dažas minūtes, un jums vairs nebūs jātērē laiks baneru un plakātu drukāšanai, ka arī to uzstādīšanai un demontāžai.
 • Tūlītēja klientu informēšana par jaunajiem piedāvājumiem un akcijām būs vieglāka un efektīvāka. Jūs parādīsiet ne tikai statisku plakātu, bet jūs varēsiet augšupielādēt vairākas reklāmas kampaņas vai videoklipus, kas klientiem sniegs skaidrāku priekšstatu par jūsu piedāvājumu.
 • Reklāmas izmaksas samazināsies, jo nebūs nepieciešams drukāt jaunus plakātus. Jūs vienkārši augšupielādēsiet videoklipus vai fotoattēlus savā video displejā.

 

Mēs ražojam displejus pēc pasūtījuma, tāpēc mūsu klientiem ir iespēja noteikt nepieciešamības:

 • projekta tehniskās un elektrotehniskās daļas pieejamību ekrānā.
 • uzskaitot konkrētus faktorus, kas nākotnē ietekmēs produkta darbību.
 • montāžas iezīmes ( nepieciešamība pēc papildus stiprinājumiem utt.).

 

Mēs garantējam:

 • augsta kvalitāti, kas pozitīvi ietekmēs jūsu uzņēmuma tēlu.
 • optimālu cenu (visas komplektējošās daļas tiek pirktas no ražotāja, kas mums palīdz samazināt cenu, nezaudējot galaprodukta kvalitāti).
 • pieejamību un iespēju izstrādāt papildus nestandarta funkcijas atbilstoši klienta prasībām.
 • profesionālo uzstādīšanu produktam no mūsu pieredzējušiem speciālistiem.
 • mediju ekrāna pilnu garantijas un pēc garantijas servisa apkalpošanu.


Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos