LED multimediālās fasādes
Mēs piedāvājam jaunākos risinājumus multimediālo fasāžu projektu īstenošanā

LED multimediālās fasādes

Mēs piedāvājam jaunākos risinājumus multimediālo fasāžu projektu īstenošanā. Mūsu pieredze un augstais kvalitātes kontroles līmenis ir jūsu projekta veiksmes garantija.

Multimediālā fasāde ir efektīvs ielas reklāmas līdzeklis. Tas ir gaismas diožu ekrāns ar vieglu un puscaurspīdīgu konstrukciju, tāpēc šos ekrānus var montēt uz lielas platības stikla fasādēm, saglabājot telpās dienasgaismu un redzamību pa logu no iekštelpām. 

Visbiežāk multimediālām fasādēm ir liels izmērs, tās nosedz gandrīz visu ēkas fasādes platību. Multimediālā  fasāde salikumā ar dinamisku attēlu (video) maksimāli piesaista klientu un reklāmdevēju uzmanību.

  Puscaurspīdīgs LED ekrāns Maskava Krievija 900kv.m

Multimediālo fasāžu veidi

  • Redeļu multimediālā fasāde

Redeļu multimediālā fasāde ir pirmais mediju informācijas atspoguļošanas līdzeklis fasāžu tehnoloģiju jomā. Tā ir lieliski piemērota izvietošanai uz sienām, kur nav logu, vai uz tādām ēkām, kur gaismas caurlaidības līmenim nav nozīmes.

Stiprināšana pie ēkas fasādes tiek veikta uz sagatavotas metāla konstrukcijas, atstatums no ēkas ir aptuveni 15 cm. Gaismas caurlaidība ir no 40 līdz 60 %. Redeļu bloki ir viegli montējami un uzturami.


  • Pikseļu multimediālā fasāde

Pikseļu multimediālai fasādei ir viena svarīga priekšrocība – blokam nav nepieciešama cieta konstrukcija. Ja ēkai ir sarežģīta fasādes konstrukcija ar izliekumiem vairākās asīs, pikseļu multimediālā fasāde lieliski iekļausies ēkas tēlā. Šis veids nodrošina vislielāko gaismas caurlaidību: līdz 80 %. Montāža tiek veikta uz metāla trosēm vai horizontālām vadotnēm.

  • Caurspīdīgi multimediālā fasāde

Caurspīdīgi multimediālā fasāde . Šo veidu izmanto mazāk dārdības un stiprināšanas veida dēļ. Multimediālās fasādes stiprināšana tiek veikta uz vertikālām vadotnēm ēkas iekšpusē, aiz stikla. Gaismas caurlaidība ir no 40 līdz 80 %. Visbiežāk tiek izmantota skatlogu, vitrīnu, fasāžu  noformēšanai.

Multimediālo fasāžu cena

Multimediālās fasādes kopējā cena ir atkarīga no jūsu izvēlētās tehnoloģijas un izmēra, tāpēc sazinieties ar mums, lai saņemtu precīzu aprēķinu.

Mēs garantējam Jums labāko kvalitāti un zemāko cenu

Pieprasīt cenu piedāvājumu

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos