LED gaismas diožu ekrāni iekštelpām
Dažādu izmēru, augstas izšķirtspējas video sienas

(Rīga, Vēstniecības Konferenču zāle, LED ekrāns  384cm x 224cm, Full HD pikseļu solis 1.8mm)

Izgatavojam un uzstādām interjera LED video ekrānus ar pikseļu soli no 1.6 mm līdz 4 mm.

Mūsu jaunā tehnoloģija ļauj izgatavot LED video displejus, video sienas dažādās formās un izmēros pēc platuma un augstuma.

Šādu ekrānu izmantošanas joma: konferenču zāles, sporta bāri, televīzijas studijas, koncertlaukumi, skatuves, mājas kinozāles, sporta zāles, baseini, naktsklubi, veikalu vitrīnas, reģistratūras, kā arī kā statisko baneru un izkārtņu alternatīva reklāmas nolūkos.

Ja veic mūsu LED gaismas diožu ekrānu salīdzinājumu ar video sienām no tradicionālajiem TV ekrāniem, galvenā vizuālā priekšrocība ir tāda, ka mūsu LED ekrāniem nav rāmja, kas bojā skatu un padara tekstu nelasāmu.

Video siena no tradicionāliem TV ekrāniem

Video siena no LED gaismas diožu ekrāniem

Mūsu tehnoloģija ļauj izgatavot dažādu formu LED video displejus dažādos izmēros pēc platuma un augstuma, tādējādi ekrānu var pielāgot visām jūsu prasībām. Tā kā mūsu ekrāni tiek komplektēti no nelieliem blokiem (moduļiem), kuru izmērs ir 16 cm x 32 cm, tad izmantošanas laikā, ja rodas nepieciešamība, LED ekrānu var transformēt un izveidot jums nepieciešamo izmēru. Ekrāna transformēšanas iespēja ir priekšrocība ekspluatācijas un remonta procesā, jo bojāto bloku var brīvi remontēt vai nomainīt, ko nevar izdarīt tradicionālajiem LED televizoriem.

Salīdzinot ar tradicionālajiem TV ekrāniem, mūsu LED displejiem ir spožāka krāsu pārraide (parastajiem televizoriem ir 16 miljonu krāsu, bet mūsu LED gaismas diožu ekrāniem ir 4398 miljardi), tas padara attēlu reālistiskāku. Mūsu LED gaismas diožu ekrānu attēla spožums ir 600-800 CD/m², bet tradicionālajiem TV ekrāniem - 350-500 CD/m². Spožums ir svarīgs labi apgaismotās telpās un tiešā saules gaismā, lai attēls neizskatītos izbalējis. Mūsu LED ekrāni neatstaro gaismu, jo ekrāns ir 100 % matēts, kas ir īpaši svarīgi televīzijas studijām.  

Mūsu LED gaismas diožu ekrānu darbības resurss divas reizes pārsniedz tradicionālo TV darbības resursu - 100000 stundu pret 30000-50000 stundām. Mūsu LED ekrāniem ir diennakts (24/7) darbības režīms, savukārt tradicionālajiem TV rekomendējamais darbības režīms ir 8-16 stundas diennaktī.

Iekštelpu LED video displeju un parasto LED LCD televizoru detalizēts salīdzinājums

LED gaismas diožu displeji Parastie LED LCD televizori
Attēla spilgtums
Interjera 600-1000 CD/
Interjera~ 350-500 CD/
Attēla reālistiskums 100% matēts displejs sniedz reālistisku attēlu, tas tiek uztverts daudz apjomīgāk un emocionālāk. Attēla avots un skatītājs ir atdalīti ar stiklu, uz kura trāpa gaismas mirdzums, tāpēc informācijas uztvere pasliktinās.
Attēla kvalitāte zem tiešiem saules stariem Attēla redzamība nepasliktinās, jo nav stikla pārklājuma, savukārt gaismas diodes nodrošina augstu spožuma pakāpi. Spožums ir vairāk nekā 600-1000 CD/m²
Attēla redzamība pasliktinās stikla pārklājuma dēļ, kas atstaro gaismu. Maksimālais spožums ir 350-500 CD/m²
Dizaineru realizācijas risinājums Ir iespējams ražot jebkura izmēra displejus un realizēt jebkādus dizaina risinājumus, piemēram: kolonnas, arkas, stūri, izliektas vai noapaļotas rādiusu formas, grīdas, griesti un mēbeļu elementi. Nav elastīgas tehnoloģijas, lai realizētu nepieciešamo ekrāna izmēru. Ekrāns veidojas no pamata ekrāna attiecībām, kas bieži vien neatbilst projekta izmēriem, piemēram, izmēru paneļi: ~ 55 ", 120 cm x 68 cm.
Displeju pārveidošanas un izmēru iespējas Pēc nepieciešamības displeja konstrukciju var pārveidot , tādējādi mainot jūsu interjera dizainu un paša displeja izmēru. Nav iespējams.
Apkopes iespējas Pateicoties moduļu montāžas tehnoloģijai, jūs varat viegli un ātri nomainīt bojāto displeja segmentu. Sadegušie pikseļi, no sitiena saplaisājušais stikls, melnās līnijas pa visu ekrānu vai citi defekti, remontam praktiski nav pakļauti.
Kalpošanas laiks ≥ 10 gadi ≥ 5 gadi
Elektroenerģijas patēriņš ~ 0,45 kW/h/m² ~ 0,60 kW/h/m²
Apkope Gaismas diožu displeji tiek apkopti tieši objektā bez nepieciešamības demontēt vai transportēt uz servisa centru. LED LCD televizorus apkopei nepieciešams demontēt, remonts ir laikietilpīgs un tiek veikts servisa centrā.
Skatīšanās leņķis H/V: 170°/ 170° H/V: 150°/ 150°
Darba temperatūras diapazons -45℃~ +50℃ 0℃~ +40℃
Atjaunošanas ātrums ≥ 100 kHz 30 ~ 81 kHz
Krāsu daudzums 16 M 16 M
Mūsu uzņēmums ir veiksmīgi īstenojis projektus Latvijas Bankai, jaunajai P. Stradiņa slimnīcai, Dukascopy Bank, Evolution Gaming, Ķīnas vēstniecībai Latvijā, Rīgas Centrāltirgum, AutoRings un citiem uzņēmumiem.

 LED video ekrāni, video sienas apvieno galvenās esošo vizuālo reklāmu tehnoloģiju priekšrocības:

 • augstas kvalitātes attēls un augstas izšķirtspējas ekrāns;
 • video ekrānu moduļu konstrukcija;
 • īpaši spožas gaismas diodes, kas nodrošina izteikti augstu spožumu un redzamību jebkādos apstākļos, ļaujot izmantot ekrānu arī tiešā saules gaismā un spoži apgaismotās telpās;
 • augsta uzticamība un ilgs kalpošanas laiks;
 • gaismas diožu ekrāni pieder aktīvo ekrānu klasei, proti, to virsma ir gaismas avots, atšķirībā no projektoriem un citām iekārtām, kurās gaismas avots ir nodalīts no ekrāna;
 • tiešos saules staros gaismas diožu ekrāna attēls nezaudē savu kontrastu, īpaši tad, ja tiek izmantoti pelēkie filtri, kas vājina ārējo gaismu;
 • ekrāna kontrolieri un programmnodrošinājums ļauj tam strādāt pēc uzstādītajiem iestatījumiem bez operatora līdzdalības, vadība var tikt veikta attālināti.
 • iespēja apvienot LED displejus tīklā un pārvaldīt tos no vienota vadības centra;


LED gaismas diožu ekrāna cenā ir iekļauts:

 • komutācijas kabeļi (informācijas un elektriskās strāvas);
 • programmnodrošinājums;
 • gaismas diožu ekrānu garantijas laika apkalpošanu;
 • pamatapmācības darbam ar LED iekārtām;
 • konsultācijas visos jautājumos, kas ir saistīti ar LED ekrānu uzstādīšanu unekspluatāciju.


Mēs izgatavojam displejus pēc pasūtījuma, tāpēc mūsu klientiem ir iespēja apspriest nepieciešamo:

 • ekrāna tehniskās un elektrotehniskās daļas projekta nepieciešamību;
 • specifisku faktoru ņemšanu vērā, kas varētu ietekmēt iekārtas ekspluatāciju nākotnē;
 • montāžas īpatnības (papildu stiprinājumu nepieciešamību u. c.).


Mēs garantējam:

 • augstu kvalitāti, kas pozitīvā veidā ietekmēs jūsu uzņēmuma tēlu;
 • optimālu cenu (visas sastāvdaļas tiek iepirktas tieši no ražotāja, tādējādi ļauj samazināt cenu, nezaudējot galaprodukta kvalitāti);
 • iespēju izstrādāt papildu nestandarta funkcijas atbilstoši klienta prasībām;
 • iekārtas profesionālu montāžu, kuru veic mūsu pieredzes bagātie speciālisti;
 • LED video ekrānu pilnu garantijas un pēcgarantijas servisa apkalpošanu.

Mēs garantējam Jums labāko kvalitāti un zemāko cenu

Pieprasīt cenu piedāvājumu

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.

Salidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos